Najlepszego na 2013!

Piotr "Procent" Łopaciński

Nadchodzi kolejny rok. Jako ludzie mamy dziwną cechę uznawania, iż symboliczne punkty w czasie (jak np. początek nowego roku) są szansą na wielkie zmiany – w życiu i w otaczającej rzeczywistości. Zmiany takowe oczywiście najczęściej nie następują, ale miło jest zawsze przynajmniej trochę sobie pomarzyć. Dlatego też, chciałbym się z Wami takimi moimi małymi marzeniami podzielić, składając Wam życzenia na najbliższy rok.

Życzę Wam więc, by airsoft nadal dostarczał Wam masę zabawy i satysfakcji. By był możliwością realizacji kolejnych planów i zamierzeń. Jednocześnie życzę Wam, byśmy nie dorabiali do naszego hobby zbytniej ideologii, byśmy nie robili z airsoftu czegoś, czym nie jest.

W pozytywnych słowach natomiast – by różnice w podejściu do naszej zabawy nie powodowały konfliktów. By głównym celem wszystkich Maniaków była właśnie dobra zabawa, nie natomiast niezdrowa rywalizacja.

Życzę także całemu środowisku, by nie zabił nas wyścig zbrojeń i by w końcu niektórzy zrozumieli, iż ciągłe zwiększanie ilości fps nie prowadzi do niczego dobrego. By ambicja ludzi, którzy bawią się w airsoft powodowała, że potrafią zdobywać przewagę inaczej, aniżeli zwiększonym zasięgiem repliki.

Cóż… życzenia chyba mniej pozytywne, aniżeli te, które zwykle macie okazje czytać. Ale nie spodziewaliście się po mnie chyba niczego lepszego :).

Szczęśliwego nowego roku!

img1434av

Fot: https://www.facebook.com/olddeathsquad


Zostaw odpowiedź

Preview: