Eagle Industries Deployment Bag

Konrad Pochodaj

Pewnego razu, pakując się na wyjazd na Borne Sulinowo przygotowałem sobie dość sporą górkę sprzętu, którą miałem ze sobą zabrać a nie chciałem luzem wrzucać do samochodu, żeby nie było takiej sytuacji, w której otworzyłbym bagażnik, a wszystko co się w nim znajduje, wypadłoby na ulicę.  Problem pojawił się w tym, że nie miałem na tyle dużej torby, w którą mógłbym wszystko spakować. Po tym wyjeździe zacząłem szukać czegoś co pomieściłoby wszystko, dało się zamknąć, przenieść i no i wytrzymało to wszystko. Poszukałem trochę w sieci i znalazłem torbę transportową Eagle Industries, którą chciałbym Wam dzisiaj przedstawić.

Zamówiłem, poczekałem, doszła.

Otwieram paczkę a w środku torba transportowa o wymiarach 85 cm x 30 cm x 56 cm. Sporawa. Zrobiona z topornej cordury. Ja zamówiłem kolor khaki, dostępne są jeszcze czarny i ranger green. Po otwarciu torby otrzymujemy powierzchnię 112 cm x 85 cm. W środku torba posiada szerokie taśmy PALS w celu doczepienia ładownic. W środku znajduje się również przegroda, która spełnia również rolę dużej wewnętrznej kieszeni wyłożonej gąbką. Gąbkę to można bez problemów wyciągnąć. Ponadto, przegroda ta może zostać zamontowana do jednej ze ścian torby. To sprawia, że po zapakowaniu torby i jej ponownym otwarciu można swobodnie dostać się do wybranej części sprzętu i uniknąć jego wypadnięcia.

Torba ta posiada również 3 kieszenie na boku torby, wszystkie zamykane są jednym zamkiem ale są  porządnie odgrodzone. Na tej samej stronie znajduje się zamykana na Velcro kieszeń, w którą można wsadzić np. kartkę z adresem właściciela torby.

W poprzek torby idą dwa szerokie pasy, które tworzą rączkę, za którą można torbę transportować. Pasy te wzmacniają całą konstrukcję torby i utrzymują wszystko na miejscu.

Dodatkowo, torba ta posiada schowane pasy, które się łączy i tak tworzy szelki. W przypadku kiedy sama torba jest za ciężka do noszenia można z niej zrobić plecak. Całkiem dobra sprawa.

Generalnie rzecz biorąc do torby można spakować naprawdę wiele, kamizelkę, mundury broń i tonę innego sprzętu. Kolejnym pozytywem jest cena, bo za dużo mniejsze torby można zapłacić i kilkaset złotych to ta z przesyłką z USA może zostać nabyta za 100-200 zł w zależności od stanu.  Biorąc pod uwagę jej funkcjonalność, producenta i trwałość to nieduży koszt. Naprawdę.

Ponadto, torba ta może służyć choćby jako podkładka pod liny itd.

Podsumowując, bardzo dobra inwestycja dla tych, którzy chcą porządnej torby, która zmieści i zniesie wszystko. Naprawdę polecam.

 

Komentarzy: 5 do wpisu “Eagle Industries Deployment Bag”

Zostaw odpowiedź

Preview: