Najlepszego!

Piotr "Procent" Łopaciński

Zbliżają się kolejne święta i kolejny rok dobiega końca. Dlatego też chciałbym złożyć Wam życzenia, Wam jako airsoftowcom i militarystom.

Na święta przede wszystkim życzę Wam spokoju i odpoczynku od tego co męczące, co codzienne. Życzę, by każdy z Was mógł chociażby na te kilka dni zapomnieć o wszelkich obowiązkach służbowych czy szkolnych i poświęcić się temu, na co zwykle nie ma czasu. Dla jednych będzie to spędzanie czasu z rodziną, wspólne rozmowy, posiłki, spacery, dla innych może czas do namysłu nad sprawami, o których co dzień nie myślimy, dla jeszcze innych po prostu okres błogiego spokoju i możliwości powiedzenia sobie „ja nic nie muszę”. Jedzcie, pijcie bo w tym roku za dużo czasu na to nie ma :).

Zdecydowanie więcej życzeń mam na nowy rok. Życzę Wam byście nieprzerwanie czerpali radość i realizowali się w hobby jakim jest airsoft. By dawało Wam ono kupę frajdy, świetnych wspomnień i lanserskich zdjęć. Ponadto życzę całemu środowisku zrozumienia i toleran

cji dla podejścia innych, umiejętności równoległej egzystencji obok osób czy środowisk, które na airsoft czy militaria zapatrują się czasami skrajnie inaczej niż my. Życzę nam wszystkim, by airsoft rozwijał się w dobrym kierunku, byśmy nadal mogli cieszyć się brakiem uregulowań prawnych czy ogromem bezpłatnych, powszechnie dostępnych terenów.

W tym miejscu chciałbym także podziękować wszystkim czytelnikom i komentatorom bloga za kolejny rok wspólnych dyskusji pod wpisami i możliwości dzielenia się kontrowersyjnymi poglądami. Czasami wywiązuje się ostra dyskusja, ale dziękuję wszystkim tym, którzy potrafią polemikę prowadzić w sposób kulturalny :). Jak zwykle zachęcam do komentowania wszystkiego, co uznacie za warte komentarza. Ten blog żyje dzięki Wam.

Jeszcze raz najlepszego !

zp8497586rq

Komentowanie wyłączone.