GF POINT 2011 czasówki

Konrad Pochodaj

Udostępniamy oficjalne czasówki uczestników airsoftowego biegu na orientację GF POINT 2011.
Listy będziemy uzupełniać o kolejne dane.

Kategoria GF-BASIC:

Lista rankingowa:

Lp.:
Imię i Nazwisko
Start
Meta
Czas
Adn.
19.
Robert Zimmermann
09:10:00
11:23
02:13:00
1
8.
Michał Bieniek
09:10:00
11:30
02:20:00
2
16.
Paweł Postulka
09:10:00
11:31
02:21:00
3
13.
Łukasz Gądek
09:10:00
11:46
02:36:00
4
2.
Adrian Obal
09:10:00
11:57
02:47:00
5
9.
Wojciech Bombas
09:10:00
11:39
02:29:00
 
4.
Dawid Bienada
09:10:00
11:40
02:30:00
 
25.
Grzegorz Bald
09:10:00
12:03
02:53:00
 
23.
Michał Przybylski
09:10:00
12:07
02:57:00
 
6.
Janusz Walczak
09:10:00
12:12
03:02:00
 
15.
Szczepan Krzywka
09:10:00
12:13
03:03:00
 
5.
Krzysztof Ptak
09:10:00
12:14
03:04:00
 
7.
Marek Latusek
09:10:00
12:26
03:16:00
 
10.
Piotr Bajsarowicz
09:10:00
12:36
03:26:00
 
11.
Andrzej Bottcher
09:10:00
12:37
03:27:00
 
18.
Paweł Ślusarczyk
09:10:00
12:38
03:28:00
 
21.
Michał Pyszyński
09:10:00
12:38
03:28:00
 
12.
Łukasz Piskorek
09:10:00
12:40
03:30:00
 
20.
Franciszek Rumak
09:10:00
12:45
03:35:00
 
1.
Piotr Wojciechowski
09:10:00
12:59
03:49:00
 
14.
Kacper Witkowski
09:10:00
13:06
03:56:00
 
17.
Kamil Olechno
09:10:00
13:27
04:17:00
 
22.
Marcin Tobiasz
09:10:00
13:27
04:17:00
 
3.
Paweł Dułaj
09:10:00
13:49
04:39:00
 
24.
Łukasz Wołkowski
09:10:00
14:16
05:06:00
 

Czasówki

Lp.:
Imię i Nazwisko
Start
Meta
Czas
Adn.
19.
Robert Zimmermann
09:10:00
11:23
02:13:00
1
8.
Michał Bieniek
09:10:00
11:30
02:20:00
2
16.
Paweł Postulka
09:10:00
11:31
02:21:00
3
9.
Wojciech Bombas
09:10:00
11:39
02:29:00
 
4.
Dawid Bienada
09:10:00
11:40
02:30:00
 
13.
Łukasz Gądek
09:10:00
11:46
02:36:00
4
2.
Adrian Obal
09:10:00
11:57
02:47:00
5
25.
Grzegorz Bald
09:10:00
12:03
02:53:00
 
23.
Michał Przybylski
09:10:00
12:07
02:57:00
 
6.
Janusz Walczak
09:10:00
12:12
03:02:00
 
15.
Szczepan Krzywka
09:10:00
12:13
03:03:00
 
5.
Krzysztof Ptak
09:10:00
12:14:00
03:04:00
 
7.
Marek Latusek
09:10:00
12:26
03:16:00
 
10.
Piotr Bajsarowicz
09:10:00
12:36
03:26:00
 
11.
Andrzej Bottcher
09:10:00
12:37
03:27:00
 
18.
Paweł Ślusarczyk
09:10:00
12:38
03:28:00
 
21.
Michał Pyszyński
09:10:00
12:38
03:28:00
 
12.
Łukasz Piskorek
09:10:00
12:40
03:30:00
 
20.
Franciszek Rumak
09:10:00
12:45
03:35:00
 
1.
Piotr Wojciechowski
09:10:00
12:59:00
03:49:00
 
14.
Kacper Witkowski
09:10:00
13:06
03:56:00
 
17.
Kamil Olechno
09:10:00
13:27
04:17:00
 
22.
Marcin Tobiasz
09:10:00
13:27
04:17:00
 
3.
Paweł Dułaj
09:10:00
13:49
04:39:00
 
24.
Łukasz Wołkowski
09:10:00
14:16
05:06:00
 

 

Kategoria GF-PROFESSIONAL

Lista rankingowa:

Lp.:
Imię i Nazwisko
Start
Meta
Czas
Minuty

Karne

Czas

klas.

Adn.
12
Adam Pacuła
09:10:00
12:17
03:07:00
00:10:00
03:17:00
1
2
Jakub Przytuski
09:10:00
12:30
03:20:00
00:20:00
03:40:00
2
3
Hubert Rogacewicz
09:10:00
12:31
03:21:00
00:30:00
03:51:00
3
1
Jakub Śmitkowski
09:10:00
11:57:00
02:47:00
01:40:00
04:27:00
4
8
Grzegorz Szklarek
09:10:00
13:49
04:39:00
00:20:00
04:59:00
5
4
Mateusz Kotas
09:10:00
11:32
02:22:00
00:20:00
02:42:00
 
10
Zbigniew Wilk
09:10:00
12:03
02:53:00
00:10:00
03:03:00
 
16
Tomasz Kraj
09:10:00
13:23
04:13:00
00:40:00
04:53:00
 
15
Michał Łączkowiak
09:10:00
13:22
04:12:00
00:50:00
05:02:00
 
9
Jacek Pater
09:10:00
14:03
04:53:00
00:10:00
05:03:00
 
11
Marcin Opałka
09:10:00
13:57
04:47:00
00:20:00
05:07:00
 
5
Blażej Woliński
09:10:00
13:49:00
04:39:00
00:30:00
05:09:00
 
6
Bartosz Jóskowiak
09:10:00
13:57
04:47:00
00:30:00
05:17:00
 
14
Krzysztof Piątek
09:10:00
14:10
05:00:00
00:30:00
05:30:00
 
7
Krzysztof Hurman
09:10:00
14:11
05:01:00
00:40:00
05:41:00
 
13
Krzysztof Gumuła
09:10:00
13:39
04:29:00
01:50:00
06:19:00
 

Czasówki:

Lp.:
Imię i Nazwisko
Start
Meta
Czas
Minuty

Karne

Czas

klas.

Adn.
4
Mateusz Kotas
09:10:00
11:32
02:22:00
00:20:00
02:42:00
 
1
Jakub Śmitkowski
09:10:00
11:57:00
02:47:00
01:40:00
04:27:00
4
10
Zbigniew Wilk
09:10:00
12:03
02:53:00
00:10:00
03:03:00
 
12
Adam Pacuła
09:10:00
12:17
03:07:00
00:10:00
03:17:00
1
2
Jakub Przytuski
09:10:00
12:30
03:20:00
00:20:00
03:40:00
2
3
Hubert Rogacewicz
09:10:00
12:31
03:21:00
00:30:00
03:51:00
3
15
Michał Łączkowiak
09:10:00
13:22
04:12:00
00:50:00
05:02:00
 
16
Tomasz Kraj
09:10:00
13:23
04:13:00
00:40:00
04:53:00
 
13
Krzysztof Gumuła
09:10:00
13:39
04:29:00
01:50:00
06:19:00
 
8
Grzegorz Szklarek
09:10:00
13:49
04:39:00
00:20:00
04:59:00
5
5
Blażej Woliński
09:10:00
13:49:00
04:39:00
00:30:00
05:09:00
 
11
Marcin Opałka
09:10:00
13:57
04:47:00
00:20:00
05:07:00
 
6
Bartosz Jóskowiak
09:10:00
13:57
04:47:00
00:30:00
05:17:00
 
9
Jacek Pater
09:10:00
14:03
04:53:00
00:10:00
05:03:00
 
14
Krzysztof Piątek
09:10:00
14:10
05:00:00
00:30:00
05:30:00
 
7
Krzysztof Hurman
09:10:00
14:11
05:01:00
00:40:00
05:41:00
 

Zostaw odpowiedź

Preview: