Dzień matki

Piotr "Wroobel" Wróblewski

Jak zdążyliście już zauważyć, nie mam w zwyczaju obchodzić świąt na blogu. Dziś jednak zrobię wyjątek, ze względu na wyjątkowość tego dnia i jego pewne powiązanie z airsoftem.

Na wstępie chciałbym złożyć najszczersze życzenia wszystkim matkom. Nie będę wypisywał szeregu rzeczowników takich jak szczęście czy pomyślność.  Chciałbym jedynie w imieniu swoim i zapewne ogromnej większości airsoftowców i militarystów podziękować Wam za Wasz wkład w rozwój nas samych i rozwój naszych militarnych karier. Każdy z nas w dużej części swoje osiągnięcia zawdzięcza właśnie Wam. Waszej cierpliwości, często również wsparciu i (nie oszukujmy się) często Waszym pieniądzom. Dziękujemy.

Wam, moi militarni koledzy chciałbym jedynie powiedzieć, żebyście pamiętali o szacunku dla waszych matek. Nie tylko tego dnia, ale również każdego dnia w roku. Po prostu zasługują na to. Gdyby nie One, wielu z nas nie mogłoby teraz beztrosko biegać po lesie z karabinem w rękach.

Staram się unikać mieszania spraw prywatnych w moje artykuły, lecz dziś z robię mały wyjątek. Oprócz ogólnych życzeń chciałbym złożyć osobiste życzenia mojej mamie Bożenie. Chciałbym podziękować jej za ogromny wkład w  mój militarny rozwój. Za chwile wsparcia w momentach kiedy chciałem „rzucić” airsoft. Chciałbym podziękować za ogromną cierpliwość oraz wieloletnie nadludzkie poświęcenie. Gdyby nie Ona, zapewne nie pisałbym tutaj dla Was. Dziękuję Mamo.

Pamiętajmy o naszych matkach.


Zostaw odpowiedź

Preview: