PPSh-41 dostępny w Gunfire!

Konrad Pochodaj

Prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów, rusofili odtwórców historycznych i fanów historycznego uzbrojenia: replika pistoletu maszynowego Szpagina!
Przedstawiamy Wam legendarną Pepeszkę w odsłonie airsoftowej.

PPSz wz. 1941 to radziecki pistolet maszynowy kaliber 7,62x25mm, skonstruowany przez Georgija Szpagina i wprowadzony na uzbrojenie Armii Czerwonej w 1941 roku. Był podstawową bronią tej kategorii na uzbrojeniu Armii Czerwonej podczas II wojny światowej, używanym i produkowany także w licznych krajach całego świata, w tym m.in. w Polsce, Jugosławi czy na Węgrzech.

Replikę produkcji firmy Hexagon wykonano ze stali i drewna, z najwyższą dbałością o szczegóły tak techniczne, jak i kosmetyczne.
Zastosowano gearbox v.7 w standardzie TM oraz komorę Hop-Up znaną z replik G36, co zapewnia łatwy dostęp do części zamiennych i tuningowych.
Prędkość wylotowa rzędu 340 FPS została doskonale dostosowana do założeń przyświecających konstrukcji pierwowzoru: jest to idealna replika do prowadzenia rozgrywek na krótkim i średnim dystansie.

W zestawie z repliką znajduje się stalowy magazynek bębnowy, typowy dla pierwotnej konstrukcji pierwowzoru.


Komentarzy: 3 do wpisu “PPSh-41 dostępny w Gunfire!”

 • Adrian Says:

  No no niezła ta pepesza aż miło popatrzeć :-)

 • Konrad Pochodaj Says:

  Jest rewelacyjnie wykonana. Tak dobrze spasowanej repliki już dawno nie widziałem (nawet wśród markowych replik) no i te body z giętej blachy… :)

 • Lesio Says:

  Normalnie sowiecakaja maszina!
  Jak nie walniesz magazynka, to nie wejdzie :)
  Tak pancernej repliki jeszcze nie miałem w rękach.
  Śmiało można z nią startować „na kolby”

Zostaw odpowiedź

Preview: