IWA 2010 relacja na żywo

Konrad Pochodaj

Może nie do końca na żywo ;) , ale na pewno na gorąco…

Tegoroczne targi IWA & OutdoorClassics jak co roku przyciągnęły ogromną rzeszę firm (ponad 1100) . Spośród wszystkich wystawców, dużą częścią są wystawcy powiązanie bezpośrednio bądź pośrednio z AirSoftem.
Ekipa Gunfire jak co roku jest obecna na tym wydarzeniu, tym razem jednak, udało nam się otrzymać wejściówkę prasową, dzięki czemu, będziemy mogli podzielić się z Wami naszymi wrażeniami nie tylko w formie pisemnej ale i fotograficznej :)
Dziś zakończył się drugi dzień targów, poza zaplanowanymi spotkaniami, udało się nam także odwiedzić większość stoisk firm AirSoftowych, sfotografować nowości oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek.
Ponieważ zdjęcia wymagają autoryzacji przed ich umieszczeniem w internecie (wymogi IWA) musimy uzbroić się w cierpliwość (centrum akredytacji ma trochę roboty) a jako, że chcemy umieścić zarówno fotki jak i teksty w postaci jednego artykułu.
Jutro mamy w planie odwiedzić także stoiska firm produkujących broń ostrą, mam nadzieję, że uda się zobaczyć coś ciekawego…
Do usłyszenia wkrótce!


Zostaw odpowiedź

Preview: