Nowy punkt GF we Wrocławiu

Piotr "Procent" Łopaciński

Nie taki on nowy, gdyż istnieje w sumie już parę lat pod nazwą hurtowni militarnej „Militarex”, a mieści się we Wrocławiu przy ulicy Tęczowej 25.
Wybrałem się tam ostatnio po raz pierwszy, gdyż w związku z przenosinami M24 z Piłsudskiego na główną siedzibę, na Tęczowej powstał tzw. punkt szybkich zakupów, tzn. co zamówimy sobie w sieci, możemy odebrać sobie właściwie w centrum Wrocławia, bez konieczności jechania do Kryniczna (czyt. Do „centrali”). W praktyce jest tam  spory asortyment i sama hurtownia zmieniła swój charakter ze sprzedaży tanich zabawek, na właściwie kolejny (mały bo mały, ale jednak) sklep GF.

O ile znalezienie Tęczowej 25 trudne nie jest, to już dla osoby, która wcześniej tam nie bywała, dotarcie do samego punktu docelowego może być problematyczne, gdyż wchodząc na teren pod tym numerem nie wiemy w które drzwi wejść,  by dostać się do „Militarexu”, natomiast jak już je znajdziemy, to na klatce mamy informacje, iż znajduje się ona na II piętrze. Cóż, moim znajomym znalezienie tego miejsca poszło podobno lepiej.
(Na dniach przymocowane będą tabliczki ze znanym logo GUNFIRE, więc trafić będzie znacznie łatwiej – przyp. Konrad)

A co znajdziemy w ofercie? Całkiem sporo replik, także krótkich, lecz chińskich, a nie markowych (po markowe repliki zapraszamy do siedziby głównej- przyp. Konrad) , parę wiatrówek. Do replik cała gama akcesoriów (magazynki, optyka itp.), oraz materiały eksploatacyjne, jak kulki, baterie. Z oporządzenia zauważyłem tylko ładownice. Dodatkowo dostaniemy tam ochronę oczu w postaci okularów i gogli.

Tak więc wcale nie trzeba jechać za Wrocław do siedziby głównej, by zakupić większość potrzebnych nam rzeczy. Punkt czynny jest od 10 do 18, od poniedziałku do piątku.

A oto parę fotek (niestety tylko z komórki bo nieplanowanych :P) :


Komentarzy: 6 do wpisu “Nowy punkt GF we Wrocławiu”

Zostaw odpowiedź

Preview: