Zmieniamy lokalizację salonu Militaria24.pl

Konrad Pochodaj

Końcówka roku i początek nowego, to czas analiz, nowych pomysłów, to także czas wyciągania wniosków i podsumowania „starego” roku.
Także i w Gunfire, jak pewnie w każdej firmie, analizowaliśmy nasze pomysły, projekty oraz ułożyliśmy „roadmap” na rok 2010.
Jednym z punktów, który poruszyliśmy na spotkaniu, był właśnie salon Militaria24.pl

Biorąc wszystkie „za” i „przeciw” zdecydowaliśmy się przenieść salon Militaria24.pl z ul Piłsudskiego we Wrocławiu, do naszej siedziby głównej w Krynicznie k. Wrocławia.
Jednocześnie, aby Wrocław nie pozostał bez sklepu airsoftowego –  18 stycznia 2010 otwieramy „punkt szybkich zakupów” we Wrocławiu przy ul. Tęczowej 25, gdzie każdy airsoftowiec będzie mógł zakupić towary „pierwszej potrzeby airsoftowej” takie jak kulki, gazy, akumulatory, wyposażenie taktyczne oraz REPLIKI ASG! Będzie tam można także odebrać osobiście produkty zakupione w sklepie internetowym Gunfire.pl!
Skąd taki pomysł?

Było wiele „za” – m. innymi świetna lokalizacja sklepu, bardzo wysoki standard lokalu, ale równie dużo argumentów było „przeciw” – tutaj szalę przeważyły względy logistyczne.
Sklep na Piłsudskiego miał bardzo dużą powierzchnię sprzedażową natomiast powierzchnia magazynowa była ponad 10x mniejsza.
Powodowało to ogromne problemy z zatowarowaniem sklepu. Pojawiały się też problemy rozdziału magazynu na sklepowy i internetowy – towar pozostawiony w sklepie był „zamrożony” w sprzedaży internetowej. Klienci odwiedzający M24 chcieli towar ze sklepu GF, którego często fizycznie nie było, natomiast klienci internetowi, chcieli zakupić towar z M24, którego nie mogliśmy sprzedać w internecie bo był zamrożony w salonie M24…
Rozwiązanie tych problemów jest pozornie bardzo proste – znaleźć sklep z większą powierzchnią magazynową – niestety raz ceny a dwa problem z odpowiednimi lokalami w centrum nie pozwoliły w ten sposób rozwiązać problemu.
Dlatego właśnie, po długich dyskusjach postanowiliśmy przenieść M24 do Kryniczna i zrobić tam mega airsoftowy sklep, doskonale wyposażony, z serwisem na miejscu.

Co zyskuje klient kupując w Krynicznie?

- Wielką powierzchnię sklepu, co za tym idzie bardzo bogatą ekspozycje produktów.
– Szerszy asortyment produktów – w tym m. innymi wiatrówki.
– Dostęp od ręki do wszystkich przedmiotów z oferty sklepu Gunfire.pl
– Na miejscu wykwalifikowany serwis, naprawiający OD RĘKI większość usterek.

Dokonując zakupów w sklepie stacjonarnym Gunfire w Krynicznie możesz ponad to liczyć na:

- 10% rabatu na każdy towar z oferty sklepu Gunfire.pl
– ZWROT PIENIĘDZY za bilet autobusowy do Kryniczna i z powrotem do Wrocławia!
– Kawa, herbata, dobry film i świetna atmosfera gratis dla każdego!
– Serwis ASG na miejscu! Naprawa od ręki!
– Możliwość przestrzelania i sprawdzenia KAŻDEJ repliki, wiatrówki, każdego produktu!

Co prawda Kryniczno znajduje się tylko 6km od Wrocławia, a dojazd z Dworca Nadodrze zajmuje niecałe 20 minut, jednak zdajemy sobie sprawę, że ciężko poświęcać te 1,5 – 2h jadąc tylko po kulki czy gaz… i dlatego właśnie 18.01.2010 otwieramy w ścisłym centrum Wrocławia (350m od Dworca Świebodzkiego) przy ulicy Tęczowej 25 – punkt „szybkich zakupów” Gunfire.
Znajdziecie tam towary pierwszej potrzeby airsoftowej takie jak kulki, gazy, akumulatory, wyposażenie taktyczne oraz REPLIKI ASG – przenosimy całą ścianę broni z Piłsudskiego!  Będzie tam można także odebrać osobiście produkty zakupione w sklepie internetowym Gunfire.pl

Mamy nadzieje, że to optymalne rozwiązanie pozwoli Wam na wygodne zakupy w centrum Wrocławia oraz na konkretne zakupy w największym sklepie airsoftowym w regionie.
Dodam jeszcze, że cały czas rozglądamy się za optymalnym miejscem we Wrocławiu, które pozwoli nam pogodzić najwyższą jakość obsługi, światowe standardy z dużym magazynem podręcznym i szeroką ofertą na miejscu, są już prowadzone nawet pewne rozmowy…

Poniżej dane adresowe:

Punkt szybkich zakupów Gunfire
ul. Tęczowa 25
350m od Dworca Świebodzkiego, w podwórzu „Centrum Hurtu”

ZOBACZ MAPĘ

Sklep stacjonarny Gunfire
Kryniczno k. Wrocławia, ul. Trzebnicka 5
6km od Marino, w kierunku na Poznań (Trzebnicę)
z Dworca Nadodrze autobusy co 15-20 min.

ZOBACZ MAPĘ


Zostaw odpowiedź

Preview: