Gunfire Counter Strike – podsumowanie lipca

Konrad Pochodaj

Niby niedawno zaczęły się wakacje a już jesteśmy na półmetku. Dla jednych powód do radości, inni natomiast patrzą już w perspektywie powrotu do codziennych obowiązków związanych ze szkołami, uczelniami, pracą…

Ja przygotowałem dla Was podsumowanie miesiąca lipiec 2009r. dotyczące naszego jeszcze bardzo świeżego projektu Gunfire Counter Strike Serwer

W ciągu miesiąca odwiedziło nas około 400 graczy. Jedni spędzili u nas dosłownie chwile, inni natomiast totalnie się wkręcili i posłali tysiące wirtualnych kul, z różnym efektem ;)

staty

Tak jak wspominaliśmy już wcześniej, w przypadku większego zainteresowania rozgrywkami i przede wszystkim zwiększeni

a statystyk gry grupowej, Gunfire.pl przygotuje dla graczy z najlepszymi wynikami nagrody. Zobaczymy w praniu jak pomysł będzie realizowany. Na chwile obecną najwygodniejszym sposobem będzie nagradzanie na podstawie ilości zdobytych fragów w określonym czasie. Oczywiście czekam na inne propozycje. Trenujcie zatem, zgłaszajcie chęć uczestniczenia w grze, organizujcie się i do boju. Ja natomiast z moim kompanem Boskim Leo ;) postaramy się w miarę możliwości uczestniczyć w rozgrywkach i pomóc Wam w kłopotliwych sytuacjach.

Na wszelkie pytania związane z grą właściwą jak i pomysłami, problemami odpowiem oczywiście na blogu, lub na stronie Gunfire Counter Strike Serwer. Do zobaczenia zatem na serwerze!

gunfire_cs

zp8497586rq

Komentowanie wyłączone.