Zostań współtwórcą naszego bloga! Zdobądź ciekawe nagrody!

Konrad Pochodaj

Często, spotykamy się z opiniami, że Chcielibyście opublikować jakieś ciekawe zdjęcie, napisać relację z ostatniej strzelanki i nie ma za bardzo na to miejsca bo tak właściwie to gdzie? Wpadł nam do głowy pomysł, że czemu nie udostępnić Wam naszego bloga, którego regularnie odwiedza bardzo wielu czytelników? Co więcej za ciekawe zdjęcia, artykuły chcemy Wam dać upominki od nas…

Tu po raz kolej

ny, chcielibyśmy poznać Waszą opinię na ten temat, dowiedzieć się co o tym myslicie?

Nasz wstępny zarys wygląda następująco:
– Piszecie swoje artykuły, za najciekawszy naszym zdaniem co miesiąc upominek dla autora
– Konkurs foto – Przysyłacie śmieszne, ciekawe zdjęcia z dziedziny ASG, my je publikujemy, czytelnicy glosują na najlepsze, dla zwycięzcy co miesiąc nagroda.

Czekam na Wasze opinie i pomysły.

zp8497586rq

Komentarzy: 3 do wpisu “Zostań współtwórcą naszego bloga! Zdobądź ciekawe nagrody!”

 • Penio Says:

  Witam,

  Mam wielką prośbę do ekipy, jeśli jest to możliwe, do fotek sprężyn w ofercie sklepu, dodajcie fotki sprężyn zapakowanych w oryginalne opakowania, bo szczerze nie widać co człowiek kupuje.

  Piszę w związku z tym, iż nie zgadzają mi się kody produktów i wygląd sprężyn porównując z ofertą konkurencji (oczywiście rozumiem, że mogą być to różne partie produktu i indywidualne oznaczenia).

  Dodatkowa sprawa, proszę o uzupełnienie informacji o ładowarce do baterii SRC, to że ładuje prądem 300mA naprawdę nic nie mówi.
  Z góry dziękuję za korektę.

  Pozdrawiam

 • Penio Says:

  P.s.

  „Zostań współtwórcą naszego bloga!” – jeśli nadal jest to aktualne, proszę o kontakt, maila… jeśli coś wpadnie mi w ucho podrzucę ciekawy artykulik.

 • Konrad Pochodaj Says:

  „“Zostań współtwórcą naszego bloga!” – jeśli nadal jest to aktualne” -> oczywiście jest to nadal aktualne. Podeślij na mojego maila jak Będziesz miał coś ciekawego. Uwagi co do fotek zostały przekazane chłopakom.