Elektrycy i energia elektryczna

Konrad Pochodaj

Od marca 2009 nasza siedziba główna znajduje się przy trasie Wrocław-Trzebnica, około 3 km od granicy Wrocławia. Od tego też momentu mamy problemy z prądem. Podobno ma być trochę lepiej. Jutro na cały dzień odcinają od prądu naszą miejscowość – Kryniczno.

Zobaczcie więc jak się pracuje w zakładzie energetycznym :-)

Krótkie spadki napięcia, braki prądu przez 2-5 minut – to norma. Praktycznie codziennie jest jakaś krótka awaria. Niestety nic na to nie możemy poradzić. Zakupiliśmy do firmowej kuchni melisę i raczymy się nią podczas braku prądu. Szkoda tylko, że nasz czajnik także jest elektryczny…

We wtorek wyłączają nam prąd na cały dzień. Nie będziemy mogli tego dnia pracować, no bo jak? Komuptery wyłączone, zasilacze awaryjne wystarczą tylko na krótki czas. Brak internetu. Bez prądu jak bez ręki. Tak więc 14 lipca dniem wolnym dla całego Gunfire-a.

Panowie z zakładu energetycznego naprawiali ostatnio coś w transformatorze przy naszej firmie. Zobaczcie jak pracowali :D

energetycy


Komentarzy: 10 do wpisu “Elektrycy i energia elektryczna”

 • beu Says:

  6sciu panów w najwyższym skupieniu pilnowało aby ten jeden pracujący Pan się w niczym nie pomylił ;)

 • Rav Says:

  Jak za komuny… :D

 • Marek Jaros Says:

  Ja… to jest piękne :P

  Ale z drugiej strony… od wczorajszego poranka nie uświadczyłem przerwy w dostawie prądu… a wcześniej to było średnio 3-5 razy na dzień.

  Chyba jednak ten jeden pan coś naprawił, albo inni dobrze go motywowali ;) Dać mu marchewkę!

 • Konrad Pochodaj Says:

  Nie moge poprostu z tej foty :D

 • Max Says:

  To jak nie ma już salonu na ofiar oświęcimskich 36 ? z centrum przenieśliście się na obrzeża ?

 • Konrad Pochodaj Says:

  Ze sklepem na Ofiar Oświęcimskich, był taki problem, że tam było mało miejsca na gromadzenie towaru i często musieliśmy odsyłać klientów do naszego sklepu partnerskiego Militaria24.pl znajdującego się na Piłsudskiego 82.
  W wyniku podpisanej w czerwcu umowy z właścicielem sklepu Militaria24.pl sklep ten od lipca stał się oficjalnie sklepem firmowym Gunfire.pl.
  Dzięki temu, możemy zgromadzić cały towar w jednym miejscu, co jest wygodniejsze dla Was – klientów (bo nie musicie chodzić między sklepami) i dla nas ze względów logistycznych.
  Nadmienię, że lokalizacja naszego obecnego sklepu firmowego – Militaria24.pl – znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia (kilkaset metrów od dworca kolejowego Wrocław Główny).

  Na obrzeża przenieśliśmy biura firmy oraz magazyn główny (poprzednia lokalizacja była dla nas po prostu za mała i nie mogliśmy się tam pomieścić z towarem a i ilość osób zatrudnionych u nas jest na tyle duża, że siedzieliśmy tam sobie na głowie).

 • Konrad Pochodaj Says:

  Wracając do Panów elektryków – PRĄD DALEJ ZANIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Marek Jaros Says:

  No, zauważyłem… a do tego zanika w najbmniej odpowiednich momentach. W jednej chwili człowiek ma zrobione 90% filmu reklamowego – w następnej zaczyna od początku. Epic fail.

 • Max Says:

  Dziękuje za odpowiedź Panie Konradzie. Czyli są 2 sklepy w tej samej lokalizacji tylko biura w innym miejscu. Z tym kilka set metrów m24 od dworca to przesada tam góra z 300 jest.

 • Jacek Górski Says:

  Cóż, tak wyglądają POlskie realia – ale być może kiedyś będzie to w stanie choć trochę się zmienić.

Zostaw odpowiedź

Preview: