Znak wodny na zdjęciach produktów – pytanie do Was

Konrad Pochodaj

Od dziś musieliśmy uruchomić znaki wodne na zdjęciach naszych produktów.
Coraz częściej padamy ofiarą kradzieży naszych zdjęć i musieliśmy wreszcie wprowadzić te zabezpieczenie pomimo, że jesteśmy przeciwnikami tej metody i odwlekaliśmy to przez lata. Niestety coraz więcej osób bez krępacji używa naszych zdjęć na co nie mogliśmy sobie pozwolić.

Od zawsze wprowadzając nową funkcjonalność, pytaliśmy Was o zdanie. Tak jest i tym razem.
To że logo będzie na zdjęciach jest niestety przesądzone, jednak możecie zdecydować w jakiej formie będzie ono dla Was najmniej uciążliwe.
Proszę o głosowanie w ankiecie (na pasku po prawej) oraz o komentarze.
Z góry dziękujemy za Wasze opinie i głosy.


Komentarzy: 6 do wpisu “Znak wodny na zdjęciach produktów – pytanie do Was”

 • Veal Says:

  Hm, ale chyba nie wprowadzicie tego w takiej formie jak jest obecnie na http://gunfire.pl/product-yid-1152192550-Magazynek-mid-cap-do-AK.html skoro to tylko grafika nałożona na wierzch w css i pod adresem http://gunfire.pl/data/gfx/pictures/large/0/5/1152192550_1.jpg w dalszym ciągu widoczny jest obrazek bez znaku? :P

 • Konrad Pochodaj Says:

  Nie nie zamierzamy. Obecna forma została przyjęta ponieważ pytamy Was o zdanie. Gdybyśmy nanieśli permanentnie logo, nie byłoby o co pytać.
  Mam nadzieję Sherlocku, że oddałeś swój głos w ankiecie? ;)

 • Emil Zdrojewski Says:

  uwazam, ze w takiej formie jak obecnie ( duze logo ) zdjecia wygladaja przystepnie. votuje zatem na obecny :)

 • Dominik Says:

  powinno to wyglaac raczej tak jak na specshopie. W obecnej formie jest moim zdaniem nie do przyjęcia ponieważ logo sklepu często zasłania cześc repliki. Replika powinna być na znaku, który poninien być dla niej tłem a nie na odwrót

 • Konrad Pochodaj Says:

  Tylko niestety wtedy zdjecie nie jest w zaden sposob chronione przed kradzieza – usunac tlo to zaden problem… .

 • Rann Says:

  Logo w formie znaku wodnego to dobra opcja. Tylko trzeba będzie umieszczać je tak, by właśnie nie zasłaniała żadnych istotnych elementów repliki/asortymentu – czyli np. ustawić je na kolbie, frontgripie czy jakoś tak – i odpowiednio wyskalować. Ponadto logo na replice nie jest problemem. Jeśli trafi np. na wspomniany frontgrip, to na jednym zdjęciu może go nieco przysłaniać, a na innym – gdzie również będzie tenże grip widoczny – usadzić logo już na korpusie, więc jak ktoś będzie chciał, to sobie wszystko ślicznie oblooka. To jest do obejścia tak, by wszyscy – z wyjątkiem największych malkontentów – byli zadowolenie.

  A pomysł o logo ‚w tle’ raczej chybiony. Z jasnych, wyjaśnionych przez Kondzia powodów.

Zostaw odpowiedź

Preview: