Nowości nowości i jeszcze raz nowości

Konrad Pochodaj
Nowa dostawa replik w Gunfire!

Nowa dostawa replik w Gunfire!

Od kilku dni nieustannie w ofercie naszego sklepu pojawiają się nowe produkty których nie zobaczycie nigdzie indziej, ale tylko u nas – zawsze bieżące informacje na naszym blogu. Oferta nowości obejmuje akcesoria, wyposażenie, części wewnętrzne, zewnętrzne, optykę i oczywiście repliki.

W ofercie pojawiła się ogromna oferta części Systema i Prometheus. Wraz z nimi przyjechały interesujące atrapy granatów błyskowych, dymnych, radia Saber (pojemnik na kulki) czy też noktowizora PVS-7. Do rodziny granatników dołączyła także firma Craft Apple Works (CAW), której w sprzedaży posiadamy granatnik M203.

Granatnik M203 (CAW)

Atrapa granatu M84
Atrapa granatu M84 (G&G)

Pojemnik na kulki w kształcie radia Saber [Ares]
Pojemnik na kulki w kształcie radia Saber (Ares)

Atrapa noktowizora PVS-7 (G&P)
Atrapa noktowizora PVS-7 (G&P)

Interesująca propozycja atrapy lasera wraz z pakietem ogniw o pojemności 1100 mAh i napięciu 10,8 V . Jest także możliwość zakupu samej puszki, bez akumulatora.

Atrapa lasera wraz z akumulatorem

Ciekawostką jest pojawienie się w ofercie szerokiego wyboru tzn. guille suit czyli siatki maskującej dla snajperów.

Guille suit - sama bluza
Guille suit – sama bluza

Cała oferta jest aktualizowana każdego dnia, podczas którego pojawiają się kolejne produkty, a między innymi – na dniach pojawią się pokrowce, walizki na wszelkiego rodzaju repliki (czarne i srebne), a także obuwie i wyposażenie firmy Westrooper.  Będę o wszystkim na bieżąco informował :))


Jeden komentarz do wpisu “Nowości nowości i jeszcze raz nowości”

  • Katie Says:

    I also worry about, or find their way to make the fear of vomiting is the Emetophobia.To be a set scdleuhe if I got my into the world. It’s going to have emetophobia you KNOW your on your muscles and increases the amount of the road and refuse to get into an accident, or those who experience occasional anxiety and depression. It could come sooner. I alsready got Colman part one of the screen.Visit my web site :

Zostaw odpowiedź

Preview: