RS SWD – wkrótce premiera?

Konrad Pochodaj

Mamy oficjalną informację od producenta repliki SWD, firmy Real Sword, że już wkrótce doczekamy się wiernej repliki karabinu snajperskiego SWD:

” It’s getting closer and closer to the final delivery time of RS SVD. Yet we are very sorry that we still can’t give you the exact delivery time at this very moment of writing this email.”

Dokładna data nie jest w dalszym ciągu znana. Jako dostawcy produktów RS na polski rynek nie mamy pewności, czy dostawa będzie za tydzień, czy za pół roku.

Dalej możemy dowiedzieć się co jest oficjalnym powodem opóźnienia, bo nieoficjalnych plotek, które być może są prawdziwe jest wiele:

” We’ve gone through a lot of pains and difficulties in the production of SVD. We’ve devoted all our energies to the making of these brilliant SVDs. Maybe at some moments we ignored your feeling and indulged too much in the manufacturing. Here we sincerely ask for your understanding and forgiveness. At the time that you are feeling sorry for the delayed delivery, RS people really wish to also bring you the sincerity of RS by presenting the final success of SVD.”

Producent informuje, że miał wiele problemów przy produkcji fantastycznych SWD. Czy to na pewno prawda? Tej informacji nie udało się nam na 100% potwierdzić. Z innych niepotwierdzonych źródeł wiemy, że opóźnienie może być spowodowane problemem z licencją na replikę SWD.
RS przeprasza za opóźnienie, my jednak czekamy na repliki. Jak tylko będziemy mieli więcej informacji, na pewno Wam je przekażemy.


Komentarzy: 7 do wpisu “RS SWD – wkrótce premiera?”

 • Marek Jaros Says:

  Hurra! :D Miło, że wreszcie mniej-więcej wiadomo, jak sprawy stoją. Wszyscy pewnie czekamy na SWD, więc to naprawdę dobre informacje.

 • Alamo Says:

  Przy okazji RS-a Type 56-1 dostarczą? Czekam na niego z zapartym odbytem.

 • Marek Jaros Says:

  @Alamo:

  Hmm… Type 56-1 wisi sobie w gablotce w sklepie na Ofiar Oświęcimskich. I naprawdę jest to cudeńko (a mówi to człowiek, który na co dzień za kałaszami nie przepada). Zapraszam więc do sklepu, jeśli będziesz miał okazję. Tylko żeby się wtedy nagle to zaparcie nie skończyło z hukiem, bo nie chce mi się podłogi zmywać… ;)

 • hokos Says:

  i cant find swd on yours site. What is wrong ? Is everything sold ?

 • Paweł Zalewski Says:

  Dear Hokos,

  SWD still not arrived to our warehouse.

 • Penio Says:

  Czy są już jakieś, choć szczątkowe, informacje kiedy to ma nastąpić?

 • Paweł Zalewski Says:

  Niestety nie mamy jeszcze potwierdzenia daty od dostawcy.

Zostaw odpowiedź

Preview: