Jesteśmy w Norynberdze na największych targach IWA 2009

Konrad Pochodaj

Od jutra od godziny 9:00 czekamy na Was na naszym stoisku 701 w hali 3 na największych targach airsoft w Europie. Od 13 do 16 marca w Norynberdze w Niemczech odbywa się show: IWA Outdoor&Classic. W iście ekspressowym tempie zamieszczamy pierwsze zdjęcie z naszego stoiska, ale tylko fragment, na którym znajdują się darmowe upominki dla odwiedzających. Pozostałe niespodzianki zostawiamy tym, którzy dotrą do Niemiec.

Poniżej relacja z targów.

Dla GFC Group był to już drugi udział w IWA OutdoorClassics w Norymberdze, a dla mnie osobiście pierwsze targi związane z takimi branżami. Wyjazd na targi dał mi możliwość zapoznania się z szeroką ofertą branży air soft, która to była dla mnie najbardziej interesująca ze względu na bycie „nowym” w firmie.

Targi prezentowały się imponująco, 6 olbrzymich hal pełnych pistoletów, sztucerów, strzelb, łuków, kusz, noży i wszelkiego rodzaju asortymentu związanego z ochroną, bezpieczeństwem. Nieszczęśliwe dla mnie nie można było wypróbować tych produktów, niemieckie prawo co do tego typu pomysłów podchodzi rygorystycznie.

Ale po kolei, nasze stanowisko mieściło się w hali 6 obok stoiska KingArms

KingArms<

i naprzeciwko G&G.
Sąsiedzi

Każdy z nas prezentował inną koncepcje prezentacji własnych produktów. Chwaląc się to GFC Group miało najbardziej oryginalny pomysł (świadczyła o tym liczba fotografujących) prezentacji naszych produktów. Nasze stoisko wyglądało w taki oto sposób:
Nasze stoisko
jak ciekawostkę wspomnę, że piramida była transportowana tylko bez podstawy ;) więc proszę sobie wyobrazić ile trzeba było się na nosić.

Ale dość o naszej pracy, w paru słowach o tym co najciekawszego zaprezentowaliśmy na targach.
Mieliśmy przyjemność zaprezentowania po raz pierwszy produktów naszych własnych marek GFC Guns, GFC Ammo, GFC Parts, GFC Tactical oraz GFC Energy.
I zaczęliśmy od razu z dużą ciekawostką i nowością, pokazując repliki AEG z serii AK74, posiadające system Electric BlowBack.
A zdjęcie poniżej.
GFC Guns

Zasada działania systemu jest prosta, ponieważ jest to klasyczny, mechaniczny system symulacji ruchu suwadła, w którym jest ono połączone bezpośrednio z tłokiem repliki. Tak więc Electric BlowBack jest tworzony ruchem tłoka.

Drugą taką ciekawostką to nowatorski układ elektroniczny jednego z naszych kontrahentów, którego działania są następujące:
– przyśpiesza reakcję spustu repliki AEG,
– zapobiega podwójnym przypadkowym strzałom,
– umożliwia strzelanie burstem w trybie auto, poprzez krótkie naciśnięcie spustu,
– kontroluje poziom naładowania akumulatorów i zapobiega nadmiernemu rozładowaniu,
– zapobiega pustym strzałom,
Prototype
a wygląda on tak niewinnie ;)

Poza tymi nowościami odwiedzający mogli zobaczyć wszystko co ze sobą przywieźliśmy, no prawie wszystko ;). Najlepszym przykładem takiego sprawdzania była ekipa z airsoftnews.eu, którzy zapragnęli dokładnie przyjrzeć się naszej ofercie.
Airsoftnews Team

Również nasze szefostwo było z nami w komplecie i prezentowało się nad wyraz bojowo:
Szef wszystkich Szefów

a na zakończenie wspólne nasze zdjęcie:

Zdjęcie grupowe

Dziękujemy Wszystkim za odwiedziny i zapraszamy ponownie za rok.
Marcin Bogdański


Jeden komentarz do wpisu “Jesteśmy w Norynberdze na największych targach IWA 2009”

  • dect Says:

    W zeszlym roku firma Rohm GmbH zapowiedziala premiere (w 2009) StG44 na slepa amunicje – czy firma wystawia sie w tez w tym roku i czy wspomina cos o tej produkcji?

Zostaw odpowiedź

Preview: