Allegaraż, czyli garażowa wyprzedaż Gunfire.pl

Konrad Pochodaj

Polska to nie Stany – ale można próbować :).

Pamiętacie naszą informację o przeprowadzce? Świetnie. Możemy Was poinformować, że właśnie się skończyła. Zawsze jednak przy przenosinach zostaje troszkę rzeczy, których zabierać się nie chce. W Stanach Zjednoczonych, w takich przypadkach, urządza się wyprzedaż garażową. Niestety, Polska nawet z USA nie graniczy, pomimo marzeń niektórych, co bardziej oderwanych od rzeczywistości, polityków. A i Wrocław też nie bardzo Chicago przypomina. Musimy więc pójść na kompromis. Zrobimy wyprzedaż garażową po Polsku :).

Nasza wyprzedaż będzie się nazywała Allegaraż i każdy będzie do nas mógł zaglądnąć. Bez względu na to, przy jakiej ulicy mieszka. Co ja mówię – bez względu na miejsce zamieszkania w ogóle. A mówią, że takie rzeczy to tylko w okresie… znaczy w erze.
No więc wyglądać to będzie tak: wystawimy przed nasz allegaraż wszystkie te rzeczy, których nie zabraliśmy ze sobą do nowej siedziby. Każda z nich będzie od złotóweczki. Chcieliśmy co prawda zacząć od dolara, ale naszym pracownikom bardziej złoty kolor się podoba. Powiedzieli, że oni nie krowy, co by na zieleninie cały czas jechać. Nie ma się co dziwić zresztą. Dziś ten zielony jakiś taki wyblakły się wydaje. Chyba Amerykanie próbują dostosować swoją walutę do koloru munduru własnej armii. Nie będzie już petrodolarów a armydolary. I wszystko przybierze odcień Foliage Green.
Szukajcie więc naszego garażu na Allegro. Może znajdziecie tam coś, co akurat się Wam przyda.


Zostaw odpowiedź

Preview: