Razem – do celu!

Konrad Pochodaj

Pisałem już tutaj, że będzie prezent gwiazdkowy. Dziś więcej szczegółów na temat stałego rabatu dla teamów.

Od Wigilii 2008 do systemu sprzedaży internetowej wprowadzamy stały rabat 10% na zakupy dla teamów airsoftowych! Jednak, żeby z niego korzystać, team musi spełnić pewne warunki. Po pierwsze, musi zarejestrować się w naszym systemie. Po drugie: musi udowodnić fakt swojego istnienia, tj. podać nam swoją nazwę, liczbę członków, a także imiona i nazwiska swoich członków, ich telefony komórkowe i adresy e-mail. Dodatkowo, aby być objęty rabatem, team musi być zarejestrowany na WMASG-u.

Któryś z naszych Pracowników zweryfikuje podane przez Was dane, a wtedy Wasz team otrzyma stały rabat na poziomie 10% na wszystkie akcesoria z oferty sklepu internetowego. Prócz rabatu, czasem będziemy Wam – i tylko Wam, pamiętajcie! – oferować specjalne promocje, na przykład sprzedaż pakietową (Pakiet Marines, Pakiet SWAT itd.). Dobierzemy Wam repliki i akcesoria specjalnie pod daną jednostkę czy oddział, tak, aby Wasz team mógł być spójnie wyposażony i umundurowany. Mamy jeszcze mnóstwo innych atrakcji dla zarejestrowanych teamów airsoftowych. Ale wszystko w swoim czasie. ;)


Komentarzy: 12 do wpisu “Razem – do celu!”

 • hubi Says:

  dzień dobry , Jak się rejestruje teamy ? nie mogę znaleźć takiej opcji jak zarejestruj team , czy coś podobnego . z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę wesołych świąt

 • Paweł Zalewski Says:

  Można wysłać e-maila na adres: razemdocelu@gunfire.pl
  Również życzę Wesołych Świąt!

 • Darg Says:

  Ile mniej-więcej trwa „Weryfikowanie” teamu? Dużo osób skarży się na brak jakiejkolwiek odpowiedzi na e-maile zgłoszeniowe

 • Paweł Zalewski Says:

  Darg -> Zajmuje to około 1-2 dni. Jutro sprawdzę dokładnie w Biurze Obsługi Klienta z pracownikiem prowadzącym promocję jak to wygląda obecnie i oczywiście powiadomię Cię o terminie. Czy mógłbyś podać swoją nazwę Teamu? Od razu upewnię się, że jesteście zarejestrowani.

 • Paweł Zalewski Says:

  Darg -> dowiedziałem się, że mały problem wystąpił podczas komunikacji naszego CRM. Od dzisiaj wszystko powinno działać ekspressowo.

  Z informacji przekazanych od koordynatora projektu dowiedziałem się, że spora część teamów ma niepotwierdzonych członków. Oprócz samego zgłaszającego team, nikt z członków nie potwierdza swojego istnienia pomimo emaili od nas.

 • grembol7 Says:

  (1LDA) bardzo fajna promocja! :D oby tak dalej! Gunfire to chyba najlepszy sklep asg jaki znam ! :) )

 • grembol7 Says:

  proszę o wyjaśnienie jak powinniśmy potwierdzić nasze istnienie?

 • Konrad Says:

  To bardzo proste:

  1. Zarejestruj się w naszym sklepie, podając zamiast imienia i nazwiska nazwę teamu (w miarę możliwości jako login także podaj nazwę teamu).
  2. Na adres razemdocelu@gunfire.pl wyślij e-mail z następujcymi danymi:
  – nazwa teamu,
  – liczba członków,
  – telefony oraz/lub e-maile do członków teamu,
  – link do Waszej strony internetowej,
  – link do Waszej podstrony w portalu maniaków http://www.wmasg.pl lub airsoftnews.eu
  3. Oczekuj na informację zwrotną o przyznaniu stałego rabatu 10% dla Waszego teamu.

  Tu Masz strone dot. promocji:
  http://gunfire.pl/news.php?id=1229960034

 • grembol7 Says:

  wiem wiem ale chodzi o to że mamy już zarejestrowany team (1LDA)

  ale Pan pisał „Oprócz samego zgłaszającego team, nikt z członków nie potwierdza swojego istnienia pomimo emaili od nas.” o to mi chodzi co w tym mailu trzeba napisać :D

 • Konrad Says:

  Dokladnie tak jest.
  W mailu nazezy podac:
  – nazwa teamu,
  – liczba członków,
  – telefony oraz/lub e-maile do członków teamu,
  – link do Waszej strony internetowej,
  – link do Waszej podstrony w portalu maniaków http://www.wmasg.pl lub airsoftnews.eu
  poniewaz pracownik weryfikuje czy te osoby rzeczywiscie naleza do teamu. Nic wiecej robic nie trzeba. Mam nadzieje, ze o to chodzilo.
  Jesli Masz jeszcze jakies niejasnosci to wal smialo. Postaram sie wwszystko wyjasnic.

 • grembol7 Says:

  i wtedy zniżka jest tylko z teamowego konta czy dla wszystkich kont które należa do ludzi kórzy są w teamie?

 • Konrad Pochodaj Says:

  Jako team kupujecie na koncie teamu.
  Jesli login waszego teamu to np. 1LDA, logujecie sie do sklepu na tym loginie i tylko do tego loginu przypisana jest znizka 10%.
  Zatem jesli ktorys z czlonkow teamu, chce kupic produkt wraz ze znizka dla teamu, to musi logowac sie nie na swoje konto, lecz na konto teamu.
  Jako team mozecie udostepnic sobie nawzajem (w ramach grupy) login i haslo, lub wyznaczyc jedna osobe, ktora bedzie robic zakupy dla wszystkich czlonkow teamu.

Zostaw odpowiedź

Preview: