Czyżbyśmy w końcu doczekali się okularów, które nie parują?

Konrad Pochodaj

W ofercie naszego sklepu pojawiły się okulary firmy Peltor, która obejmuje modele Tora, Maxim Ballistic oraz Bull’s Eye we wszystkich wariantach kolorystycznych szkieł, które posiadają wyjątkowo trwałą powłokę przeciwko parowaniu.

Peltor jest światowej klasy producentem sprzętu komunikacyjnego, a także sprzętu ochrony słuchu i twarzy, między innymi okularów. Modele, które posiadamy obecnie w sprzedaży, praktycznie w ogóle nie reagują na jakiekolwiek zaparowanie: dmuchanie, chuchanie, a nawet gotującą się wodę. Na szkłach nie osiada ani jedna kropla. W najbardziej ekstremalnych warunkach, para osadza się na krawędziach już jako woda i spływa brzegami, pozostawiając 100% widoczność.

W przeciwieństwie do innych okularów np. Willey, X-One czy I-vo, na które można nakładać podobnie działające anti-fogi – tutaj nie ma takiej potrzeby. Okulary można myć, przecierać detergentami, wycierać, wcierać – nie ma to wpływu na parowanie. I tym jestem osobiście mile zaskoczony, bo chyba znalazłem okulary dla siebie. :)

Pełna oferta okularów znajduje się tutaj.


Komentarzy: 18 do wpisu “Czyżbyśmy w końcu doczekali się okularów, które nie parują?”

Zostaw odpowiedź

Preview: