Pierwszy w Polce magazyn Airsoft

Konrad Pochodaj

Dzisiaj doszedł do nas pierwszy w Polsce magazyn Airsoft – Miltar. Paletę, na której znajduje się 3500 egzemplarzy dostarczył do nas kurier około godziny 10:00.

Wśród pracowników powstało poruszenie.

3500 egzemplarzy na palecie

Wszyscy byli zaciekawieni, jak wygląda, co w nim jest – pierwszym Wrocławianinem, który ujrzał okładkę Miltar-a był Maciek. Chwilę później pojawili się serwisanci. Z zaangażowaniem przeglądali miesięcznik.

Udało mi się zrobić zdjęcie czytającemu Łukaszowi :)

Z pierwszym numerem Militara w dłoni

Pierwsze komentarze ekipy Gunfire są pozytywne. Moim zdaniem taki magazyn ma wielką szansę zaistnieć na naszym rynku. W końcu ile można patrzeć w monitor. Wyobraźcie siebie siedzących w wygodnym fotelu, kubkiem ulubionego napoju i zagłębiających się w lekturę ciekawego magazynu o naszym hobby, i to w języku polskim! Kolejne numery już wkrótce, a na święta wiem, że na wielu z czytelników będzie czekać niespodzianka.

W piątek 29 sierpnia trafił do sprzedaży pierwszy polski magazyn o AirSoftcie. Jest dostępny do zakupienia w naszych sklepach internetowych, stacjonarnych oraz z dnia na dzień pokaże się w większości polskich sklepów AirSoft. Mam wielką nadzieję, że wszystkim Czytelnikom przypadnie do gustu, a redakcji życzę powodzenia!

Paweł


Zostaw odpowiedź

Preview: